Series
Ratings
212
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- My LadyRated ★ 4.5
Mr. StraightforwardRated ★ 3.5- 농담 아니야!Rated ★ 3.5
- Full of SunRated ★ 4.0
- Food FightRated ★ 5.0
- Last PresentRated ★ 4.5
- RESCUE - 특별고도구조대Rated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5