Series
Ratings
22
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0