Movies
Ratings
255
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
A Bold FamilyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0