Titles you rated
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
The TripRated ★ 2.5
MotherRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0