Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.5