Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.5
OculusRated ★ 1.5
Midnight SunRated ★ 4.0