Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
New Life BeginsRated ★ 4.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 0.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0