Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 2.5- Lee Sang That Lee SangRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.5