Titles you rated
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SmurfsRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.5
About a HeroRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0- Another SelfRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0