Movies
Ratings
83
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Earth: One Amazing DayRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 1.0
The UpsideRated ★ 1.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 1.5
Piranha 3DRated ★ 0.5