Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.0