Titles you rated
Late AutumnRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5