Series
Ratings
48
Fight For My WayRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0