Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0