Series
Ratings
33
StrangerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0