Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Sink & RiseRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0