Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0