Movies
Ratings
22
BreathlessRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.0