Titles you rated
Easy ARated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0