Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5