Movies
Ratings
20
Before We GoRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0