Series
Ratings
80
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 4.0
Remarriage & DesiresRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Ms. PerfectRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
The Best HitRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5