Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
PiratesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
MotherRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0