Titles you rated
RunRated ★ 5.0
The TableRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0