Titles you rated
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5