Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 2.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.5
Strangers on a TrainRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The Little SisterRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
GirlfriendsRated ★ 3.5
Baima BoyRated ★ 4.0
MalikaRated ★ 4.0