Titles you rated
The MandalorianRated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Everything Sucks!Rated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0