Series
Ratings
40
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
DamagesRated ★ 4.5
DamagesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 2.5