Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 2.5
CoherenceRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
PolarRated ★ 2.5
Last Night in SohoRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0