Titles you rated
Blue TowerRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5