Movies
Ratings
113
Weathering With YouRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0