Movies
Ratings
354
ColossalRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
MudRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
SpanglishRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
RageRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0