Titles you rated
The DressmakerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 2.5
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0