Series
Ratings
89
How Do You Play?Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5