Movies
Ratings
451
CobwebRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Homecoming: A Film by BeyoncéRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0