Series
Ratings
258
Band of BrothersRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
John AdamsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5