Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.5