Movies
Ratings
461
Hi.5Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Einstein and the BombRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
CarterRated ★ 0.5