Titles you rated
Love ScoutRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 4.0