Movies
Ratings
59
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5