Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5
DevilRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 3.5