Titles you rated
The Purge: AnarchyRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0