Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 2.5
More than BlueRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0