Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The Naked GunRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0