Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.5
AwaitingRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5