Titles you rated
Talentless NanaRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 3Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 1.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 1.0
High-Rise InvasionRated ★ 1.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 1.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 1.0