Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 3.5- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 5.0
- Inspector GadgetRated ★ 4.0
The Blade and PetalRated ★ 1.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
- 14years old, YeongsimRated ★ 5.0
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.0
Glass CastleRated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Love From TodayRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 2.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 5.0
- Splendid DaysRated ★ 5.0
Kim Soo RoRated ★ 3.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 5.0