Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0