Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5