Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5